skip to Main Content

تیم لوکسی دیزاین

با سلام و احترام حضور همه کاربران عزیز

تیم طراحی سایت و سئو در قزوین در نظر دارد در پروژه های خود طراحی بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. برای ارتباط و مشاوره رایگان در زمینه فعالیت های سایت همه روزه می توانید با استفاده از راه های ارتباطی اعلام شده در تمامی ساعات روز و به صورت ۲۴ ساعته پاسخ گوی شما عزیزان باشد.

راه های ارتباط

آدرس ما :

0912-887-3679 & 0919-388-2701 info@luxydesign.ir

درباره ما :

شرکت ما با نام تجاری LuxyDesign با بیش از 5 سال در حوزه طراحی وب سایت و بهینه سازی موتور های جستجو (سئو) یکی از بهترین شرکت های کشور در این زمینه می باشد . ارائه راه کارهای مناسب برای افزایش رتبه در گوگل و رسیدن به ROI توسط ترافیک ارگانیک و در نتیجه افزایش سود در تجارت شما یکی از اهداف شرکت ماست. در زمینه طراحی سایت نیز ما توانسته ایم با ارائه بهترین رابط کاربری UX-UI گام بزرگی در این زمینه برداریم . همچنین متخصصان ما در شرکت شما را در امر نگه داری وب سایت و پشتیبانی در تمام طول مدت پروژه به صورت ۲۴ ساعته شما را همراهی خواهند کرد .

درباره ما - شرکت طراحی سایت لوکسی دیزاین
هدف لوکسی دیزاین از سئو سایت
هدف لوکسی دیزاین
درباره ما - شرکت طراحی سایت لوکسی دیزاین

اهداف لوکسی دیزاین

ما می دانیم که علم و دانش بشر هر روز در حال پیشرفت است و بر این باوریم که باید در حال مطالعه، تحقیق و به روزرسانی دانش خود باشیم. به طور یقین کیفیت زندگی انسان ها تغییر نخواهد کرد به جز در سایه ارتقای کیفی و کمیتی علم!

تلاش می کنیم تا هر روز بهتر با مشتری خود ارتباط برقرار کنیم و روشی جدیدتر و نزدیک به نیازهای واقعی این عزیزان پیدا کنیم.درباره ما در واقه پلی کوچک برای اتصال مشتریان و ماست.
مشتری مداری و احترام به حقوقشان و پاسخگویی به مسائل آن ها از مهمترین اهداف ماست. ما به این جمله معروف اعتقاد داریم که “یک ده آباد به از صد شهر خراب” بر همین اساس تلاش برخلاف اکثر شرکت های طراحی سایت تلاش نمی کنیم به تعداد مشتری های خود اضافه کنیم، بلکه هدف اصلی و سازمانی ما در وهله نخست جلب رضایت مشتری و همیشگی کردن این رضایت است!

سرورهای این شرکت از بهترین سرویس دهنده های دنیا بوده و از جدید ترین سیستم های سخت افزاری استفاده می کنند. سخت افزارها در کنار بروز ترین نسخه های نرم افزاری باعث می شود تا کار با اینترنت را لذت بخش و ایمن سازد. پشتیبانی ۲۴ ساعته از مشتریان عزیز، در دسترس بودن و پاسخ گویی به مشکلات و درخواست های این عزیزان از نقاط قوت این شرکت می باشد.

تمایل دارین پروژه شما به بهترین شکل ممکن پیاده بشه ؟

کافیست با ما تماس بگیرید!

لطفاً نظرات و پیشنهادات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید.

آدرس

قزوین – مینودر – بلوک ۲ مالکانه – خیابان آیت الله رفیعی روبروی مسجد امیرالمومنین پلاک ۴ – واحد ۵

تلفن تماس

0912-887-3679
0919-388-2701

ایمیل ما

info@luxydesign.ir
A.Zamani1364@gmail.com
Shahram.Oladi69@gmail.com

 

Back To Top