کوتاه درباره ما

شرکت ما با نام تجاری LuxyDesign با بیش از ۵ سال در حوزه طراحی وب سایت و بهینه سازی موتور های جستجو (سئو) یکی از بهترین شرکت های کشور در این زمینه می باشد. ارائه راه کارهای مناسب برای افزایش رتبه در گوگل و رسیدن به ROI توسط ترافیک ارگانیک و در نتیجه افزایش سود در تجارت شما یکی از اهداف شرکت ماست. در زمینه طراحی سایت نیز ما توانسته ایم با ارائه بهترین رابط کاربری UX-UI گام بزرگی در این زمینه برداریم. یکی از نقاط قوتی که می توان درباره ما بیان کرد اینست که:

وبسایت کارفرما در تمام طول مدت پروژه به صورت ۲۴ ساعته همراهی و پشتیبانی خواهد شد.

جلب رضایت مشتری در طراحی سایت

اهداف لوکسی دیزاین

همانطور که می دانیم علم و دانش بشر هر روز در حال پیشرفت است! ما بر این باوریم که باید در حال مطالعه، تحقیق و به روزرسانی دانش خود باشیم. به طور یقین کیفیت زندگی انسان ها تغییر نخواهد کرد به جز در سایه ارتقای کیفی و کمیتی علم! تلاش می کنیم تا هر روز با مشتری خود ارتباط بهتری برقرار نماییم.

نکته مهم دیگری که درباره ما می توان ذکر کرد مشتری مداری و احترام به حقوقشان و پاسخگویی به مسائل این عزیزان است! ما به این جمله معروف اعتقاد داریم که “یک ده آباد به از صد شهر خراب” بر همین اساس تلاش، برخلاف اکثر شرکت های طراحی سایت تلاش نمی کنیم به تعداد مشتری های خود اضافه کنیم، بلکه هدف اصلی و سازمانی لوکسی دیزاین در وهله نخست جلب رضایت مشتری و همیشگی کردن این رضایت است!

نکته دیگری که درباره ما به چشم می خورد این است که سرورهایی انتخابی ما برای مدیران سایت از بهترین سرویس دهنده های دنیا بوده و از جدید ترین سیستم های سخت افزاری استفاده می شود. سخت افزارها در کنار بروز ترین نسخه های نرم افزاری باعث می شود تا کار با اینترنت را لذت بخش و ایمن سازد. پشتیبانی ۲۴ ساعته از مشتریان عزیز، در دسترس بودن و پاسخ گویی به مشکلات و درخواست های این عزیزان از نقاط قوت شرکت طراحی سایت ما می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین درخواست پروژه با ما تماس بگیرید.

لطفاً نظرات و پیشنهادات خود را درباره ما از طریق فرم زیر ارسال نمایید.

۰۹۱۲-۸۸۷-۳۶۷۹

info@luxydesign.ir

قزوین – مینودر – بلوک ۲ مالکانه – خیابان آیت الله رفیعی روبروی مسجد امیرالمومنین پلاک ۴ – واحد ۵

پاسخ گویی در اسرع وقت 100%
رضایت مشتری از ما 95%
رضایت از پشتیبانی 95%
تحویل به موقع 100%
رضایت از کیفیت 85%