skip to Main Content

تیم لوکسی دیزاین

با سلام و احترام حضور همه کاربران عزیز

تیم طراحی سایت و سئو در قزوین در نظر دارد در پروژه های خود طراحی بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. برای ارتباط و مشاوره رایگان در زمینه فعالیت های سایت همه روزه می توانید با استفاده از راه های ارتباطی اعلام شده در تمامی ساعات روز و به صورت ۲۴ ساعته پاسخ گوی شما عزیزان باشد.

راه های ارتباط

آدرس ما :

0912-887-3679 & 0919-388-2701 info@luxydesign.ir

Project Description

دانلود کتاب موسیقی

دانلود کتاب موسیقی برای هنرجویانی که علاقمند به یادگیری موسیقی به صورت خود آموز دارند بسیار حیاتی و مهم است! البته باید از مواردی نظیر فایل صوتی دروس هم غافل نبوده و در کنار این دو مقوله نیم نگاهی هم به نت موسیقی هم داشته باشند. در سایت ایران فوکس سعی شده تا بهترین کتاب ها به همراه فایل صوتی دروس تقدیم شما هنرجویان عزیز گردد.

فایل صوتی دروس موسیقی

فایل اجرایی دروس یا همان کتاب صوتی یکی از مهمترین بخش های خودآموز موسیقی به شمار می رود. هنرجویی که علاقه و پشتکار خود را تا حدی بالا برده که می تواند به صورت خودآموز موسیقی را ادامه دهد می داند که در ادامه راه فایل های صوتی دروس می تواند نقص ها و دشواری های یادگیری را کاهش دهد.

در سایت ایران فوکس سعی شده تا فایل های دروس هر یک از کتاب های موسیقی را جمع آوری کرده و در اختیار شما عزیزان قرار دهد. امید است که تا شما بتوانید یک گام دیگر در زمینه موسیقی به جلو بردارید.

سایت : فروشگاهی

آدرس: iranfox.ir

بازدید سایت

Back To Top