نمونه کار طراحی سایت ویرا محتوا

طراحی سایت ویرا محتوا یکی دیگر از نمونه کار های شرکت لوکسی دیزاین است که به صورت سایت شرکتی و فروشگاهی پیاده سازی شده است. مجموعه ویرا محتوا به عنوان یک استارت آپ در حوزه تولید محتوا در تمام حوزه های دیجیتال مارکتینگ فعالیت خود را آغاز نموده است. شما می توانید در تمام حوزه های تولید محتوا اعم از گرافیکی، متنی، صوتی، موشن و غیره سفارشات خود را ثبت نموده و از نتیجه آن لذت ببرید. طراحی سایت شرکتی و خدماتی ویرا محتوا بر عهده شرکت لوکسی دیزاین قرار داده شد و ما این کار را به بهترین شکل ممکن پیاده سازی کردیم.

در این سایت کاربران می توانند خدمات مورد نظر خود را در تمام حوزه های تولید محتوا در سایت انتخاب و پس از تماس تلفنی یا پر کردن فرم درخواست، سفارش دهند.

نمونه کار طراحی سایت - ویرا محتوا

امکانات طراحی سایت ویرا محتوا

در این سایت علاوه بر زیبایی ظاهری، سرعت نمایش صفحات و تجربه کاربری (UX / UI) مهمترین فاکتورهای طراحی بوده که در این پروژه با دقت روی آن ها کار شده است. فرآیند بارگذاری صفحات این سایت سریع بوده و زمان انتظار کاربر را به کمترین مقدار ممکن رسانده است. علاوه بر موارد ذکر شده تمامی صفحات از نظر سئو و بهینه سازی نیز در حد استاندارد قرار گرفته است.

در ادامه به برخی از مهمترین ویژگی های به کار رفته در این سایت اشاره می کنیم:

نمونه کار طراحی سایت شرکتی

جانمایی درست المان ها
فشرده سازی تصاویر برای بهبود رنک سایت GTMetrix
استفاده از UI و UX در صفحات
رسپانسیو بودن تمام صفحات در موبایل و تبلت
دسته بندی موضوعات بر اساس استانداردهای سئو
استفاده درست از هدینگ ها در متون
استفاده از اسلایدر زیبا در هدر سایت
استفاده از فونت دلخواه
طراحی وبلاگ و دسته بندی موضوعات
اسلایدر مشتریان
طراحی اختصاصی صفحات
آدرس سایت : viramohtava.ir
مدیریت : مهندس حسین طاعتی

طراحی سایت ابزار مرکزی
فهرست