نمونه کار طراحی سایت ابزار مرکزی

در این بخش نگاهی کوتاه به طراحی سایت ابزار مرکزی، نمونه کاری زیبا از شرکت لوکسی دیزاین می پردازیم. مجموعه ابزار مرکزی با ۴ دهه تجربه و علم روز در راستای تامین انواع ابزارهای صنعتی، خانگی و کشاورزی همانند انواع الکتروپمپ، الکتروگیربکس، الکتروموتور، موتورهای برق، دیزل ژنراتور و … فعالیت خود را آغاز نموده است. پس از رایزنی و برگزاری جلسات با مدیریت محترم حول طراحی و ساخت وبسایت، سرانجام تصمیم بر این شد تا طراحی سایت فروشگاهی ابزار مرکزی، بر عهده شرکت لوکسی دیزاین قرار داده شود. بنابراین هدف اول ما که همان رضایت مشتریست با پیاده سازی و ران شدن سایت به بهترین شکل تحقق یافت.

در این سایت کاربران می توانند ابزارها و محصولات مورد نظر خود را در تمام بخش های صنعتی، خانگی، کشاورزی و حوزه آتش نشانی در سایت مشاهده و پس از خرید آنلاین و ثبت سفارش آن را درب منزل تحویل بگیرند.

نمونه کار طراحی سایت - ابزار مرکزی فشنگچی

امکانات طراحی سایت ابزار مرکزی

در این سایت علاوه بر زیبایی ظاهری، سرعت نمایش صفحات، تجربه کاربری (UX / UI)، استفاده از المان ها تخفیفی محصولات، اسلایدر محصولات به همراه بنرهای تبلیغاتی زیبا … مهمترین فاکتورهای طراحی در این سایت بوده که با دقت و برنامه ریزی روی آن ها کار شده است. فرآیند بارگذاری صفحات این سایت بسیار عالی بوده و زمان انتظار کاربران و خریداران را به کمترین مقدار ممکن رسانده است. علاوه بر موارد ذکر شده تمامی صفحات از نظر سئو و بهینه سازی نیز در حد استاندارد قرار گرفته است.

در ادامه به برخی از مهمترین ویژگی های به کار رفته در این سایت اشاره می کنیم:

شرکت طراحی سایت و سئو لوکسی دیزاین

جانمایی درست المان ها
فشرده سازی تصاویر برای بهبود رنک سایت GTMetrix
استفاده از UI و UX در صفحات
رسپانسیو بودن تمام صفحات در موبایل و تبلت
مگا منوی زیبا به همراه تصویر
امکان مقایسه محصولات
دسته بندی محصولات بر اساس استانداردهای سئو
استفاده از اسلایدر زیبا در هدر سایت
امکان جستجو پیشرفته بر اساس تکنولوژی Ajax
امکان درج محصولات به صورت تخفیف
ساخت بی نهایت کوپن تخفیف
اسلایدر محصولات تخفیف دار
امکان استفاده از فیلتر محصولات
استفاده از فونت دلخواه
طراحی وبلاگ و دسته بندی موضوعات
آدرس سایت : abzarmarkazi.com
مدیریت : آقای محمد فشنگچی

طراحی سایت ویرا محتوا
طراحی سایت پرفکت کندل
فهرست