نمونه کار طراحی سایت پلی استیشن وان

طراحی سایت پلی استیشن وان با آدرس اینترنتی PlayStationOne.ir نمونه کار دیگری از شرکت لوکسی دیزاین محسوب می شود. سایت پلی استیشن وان به صورت فروشگاهی و خبری طراحی شده و از مدت ها قبل در حوزه اخبار و معرفی بازی های جدید در دنیای گیمینگ کار خود را آغاز کرده است. از ویژگی های این سایت می توان به ارائه مجموعه بزرگی از بازی های خاطره انگیز پلی استیشن ۱ یا همان PS1 اشاره کرد. در کنار این بازیها راهنمای بازی، رمزهای ps1 و گیم شارک نیز وجود دارد. طراحی سایت مجله ای و خبری پلی استیشن وان بر عهده شرکت لوکسی دیزاین بوده و در کمترین زمان به صورت مطلوبی به اتمام رسیده است.

در این سایت کاربران می توانند بازی های مورد علاقه خود در هر ژانری را از قسمت فروشگاه انتخاب دانلود کرده و از بازی کردن در کنار دوستان لذت ببرند.

نمونه کار طراحی سایت - دانلود بازی پلی استیشن ۱

امکانات طراحی سایت پلی استیشن وان

در این سایت علاوه بر زیبایی ظاهری، سرعت نمایش صفحات و تجربه کاربری (UX / UI) مهمترین فاکتورهای طراحی بوده که در این پروژه با دقت روی آن ها کار شده است. فرآیند بارگذاری صفحات این سایت سریع بوده و زمان انتظار کاربر را به کمترین مقدار ممکن رسانده است. علاوه بر موارد ذکر شده تمامی صفحات از نظر سئو و بهینه سازی نیز در حد استاندارد قرار گرفته است. قسمت خبری این سایت نیز از چیدمان زیبایی استفاده شده که موضوعات مختلف را می توان در آن قرار داد.

در ادامه به برخی از مهمترین ویژگی های به کار رفته در این سایت اشاره می کنیم:

نمونه کار فروشگاهی - طراحی سایت فروشگاهی

جانمایی درست المان ها
فشرده سازی تصاویر برای بهبود رنک سایت GTMetrix
استفاده از UI و UX در صفحات
رسپانسیو بودن تمام صفحات در موبایل و تبلت
دسته بندی موضوعات بر اساس استانداردهای سئو
استفاده درست از هدینگ ها در متون
استفاده از اسلایدر زیبا در هدر سایت
استفاده از فونت دلخواه
طراحی وبلاگ و دسته بندی موضوعات
دسته بندی محصولات فروشگاه
مگامنوی زیبا بر اساس دسته بندی دلخواه
آدرس سایت : playstationone.ir
مدیریت : آقای زمانی

طراحی سایت پرفکت کندل
طراحی سایت زندگی خوش
فهرست