نمونه کار طراحی سایت تیک بان

طراحی مجله تیک بان یکی دیگر از نمونه کار های طراحی سایت لوکسی دیزاین است که به صورت مجله ای و خبری پیاده سازی شده است. مجموعه تیک بان به عنوان بهترین سایت در خدمات حوزه گردشگری است. تیک بان با بیش از ۹۰۰ ایرلاین در ایران و اقصی نقاط جهان همکاری کرده و توانایی اسکان مسافران خود در بهترین هتل های ایران و جهان را دارد. سایت تیک بان از سال ۱۳۹۳ فعالیت های مربوط به حمل و نقل در سفرهای هوایی را آغاز کرده است. این سایت فروش بلیط پروازهای داخلی و خارجی، زیر مجموعه شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی هفت اورنگ بوده که دارای گواهینامه انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی یاتا (IATA)، گواهینامه انجمن تورگردانان ایران و نماد دو ستاره اعتماد الکترونیک می باشد.

طراحی مجله تیک بان توسط شرکت لوکسی دیزاین انجام شد. در این سایت کاربران می توانند جدیدترین اخبار را در زمینه های مسافرتی و گردشگری را مطالعه کنند. این مجله اطلاعات کاملی از اماکن دیدنی جهان را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

نمونه کار طراحی سایت - مجله تیک بان

امکانات طراحی سایت تیک بان

در این سایت علاوه بر زیبایی ظاهری، سرعت نمایش صفحات و تجربه کاربری (UX / UI) مهمترین فاکتورهای طراحی بوده که در این پروژه با دقت روی آن ها کار شده است. فرآیند بارگذاری صفحات این سایت سریع بوده و زمان انتظار کاربر را به کمترین مقدار ممکن رسانده است. علاوه بر موارد ذکر شده تمامی صفحات از نظر سئو و بهینه سازی نیز در حد استاندارد قرار گرفته است.

در ادامه به برخی از مهمترین ویژگی های به کار رفته در این سایت اشاره می کنیم:

نمونه کار طراحی سایت مجله ای - لوکسی دیزاین

جانمایی درست المان ها
فشرده سازی تصاویر برای بهبود رنک سایت GTMetrix
استفاده از UI و UX در صفحات
رسپانسیو بودن تمام صفحات در موبایل و تبلت
دسته بندی موضوعات بر اساس استانداردهای سئو
استفاده درست از هدینگ ها در متون
نمایش آخرین پست ها به صورت حرفه ای و زیبا
استفاده از فونت دلخواه
طراحی وبلاگ و دسته بندی موضوعات
اسلایدر زیبا از جدیدترین پست ها
طراحی اختصاصی صفحات
آدرس سایت : blog.tikban.com
مدیریت : آقای مافی

طراحی سایت Gelift
طراحی سایت لفو
فهرست